MUDEL – UNISTAJA

Eesti auhinnatud arhitektide poolt loodud maja arvestab Rebala miljööväärtust ja loob tervikliku ümbritseva keskkonnaga. Avar terrass ja avatud vaade elutoast loob võimaluse jälgida esireast Eestimaa kaunist looduse näitemängu. Pooleteistkordne energiasäästlik disainmaja on hubane kodu, mille läbimõeldud ruumiprogramm arvestab väiksemale perekonnale sobiliku ja hubast lahendust.

netopind (brutopind)

Kokku – 104 m² (181 m²)

Elutuba, avatud köök, vannituba, 2 wc-d, 3 magamistuba, majapidamisruum, esik ja trepihall, terrass

Loe edasi

MUDEL – TIIVAD

Energiasäästlikud disainmajad, mille ruumiplaaneerimise ja välisarhitektuuriga on tegelenud auhinnatud Eesti tipparhitektid.

1,5-korruseline viilkatusega maja arvestab suuremale perekonnale mõeldud ruumiökonoomikat ning järgib täpselt miljööväärtust, kus kodu paikneb. Avara terrassi ja erakordse vaatega elutoast luuakse erakordne vaade esireast looduse näitemängule. Maja “L” kuju moodustab tuulevarjuga päikeselise sisehoovi.

netopind (brutopind)

Kokku –     162 m² (229 m²)

Elutuba, avatud köök, vannituba, 2 wc-d, 4 magamistuba, majapidamisruum, esik ja trepihall, saun, terrass

Loe edasi

MUDEL – PESA

Erineva ruumiprogrammiga abihoone on disainitud põhihoonega samas arhitektuurses võtmes. Üheskoos moodustavad nad arhitektuurse ansambli, mis tekitavad hubase siseõue ja loovad mitmeid luksuslike ja funktsionaalseid mugavusi.

netopind        14 – 18 m²

(brutopind)    18 – 24 m²

väliköök, saun, panipaik, kamin, tuba

Loe edasi

This post is also available in: English