Mudel – Pesake

Erineva ruumiprogrammiga abiohoone on disainitud põhihoonega samas arhitektuurses võtmes. Üheskoos moodustavad nad arhitektuurse ansambli, mis tekitavad hubase siseõue ja loovad mitmeid luksuslike ja funktsionaalseid mugavusi.

netopind        14 – 18 m2

(brutopind)    18 – 24 m2

väliköök, saun, panipaik, kamin, tuba

“Pesake” – ruumiplaan

Mudelil „Pesake“ on võimalus valida kolme erineva põhiplaani vahel. Plaanid arvestavad erinevaid vajadusi ja võimalusi, mida abihoone peab pakkuma.

Saunamaja – arvestatud on põhihoone poole avaneva sauna eesruumiga, milles on kamin. Hubane leiliruum, kaks dušši, riietumisnurk ja sauna eesruum loovad kõigile saunasõpradele  mõnusa äraolemise.

Pikendatud saunamajale on lisatud panipaik, kus saab vajadusel hoida aiatehnikat. Panipaiga uks on jäetud sisehoovist väljapoole ja arvestab muruniiduki vajadusi.

Kaminaga väliköök on iseaalne võimalus kõigile neile, kes soovivad vabas õhus püstitada gastronoomilisi väljakutseid.

Spetsifikatsioon

Konstruktsioon puitkonstruktsioon
Soojustus kergsoojustus
Aknad volditav aken
Fassaad puitlaudis
Katus SBS PVC kattega ja puitlaudis (eritellimusel kivipuruga plekk-katus)
Siseviimistlus naturaalne puitlaudis ja värvitud sein, niisketes ruumides keraamiline plaat, põrandad naturaalne parkett/laudis
Valgustus üldine laevalgustus
Santehnika kraanikausid, wc, segistid
Lumekoormus vastavalt Põhjamaa normidele, ei vaja katuselt lume lükkamist (v.a. ekstreemtingimustes)
Mööbel võimalik juurde tellida sisearhitektide poolt lahendatud (köögimööbel koos tehnikaga, söögilaud,  toolid, lahtikäiv sohva, meedia kapp, esikumööbel, garderoob või kapid, voodi(d), wc ja vannitoa mööbel

This post is also available in: English